Klient Indywidualny

ARROWProdukty Dla Klienta Indywidualnego:

 

Pomagamy naszym Klientom w zakresie pozyskiwania kredytów dla osób fizycznych.

Oferta Kredytowa dla Osób Fizycznych:

Kredyty gotówkowe
Kredyty gotówkowe to podstawowe produkty bankowe, które oferujemy. Są dostępne dla klientów po spełnieniu określonych warunków tj. pełnoletniość oraz posiadanie regularnego i udokumentowanego źródła dochodu. Maksymalna kwota jaką oferujemy bez dodatkowych zabezpieczeń to 150 tysięcy złotych. Kwota ta jest zależna od zdolności kredytowej, która ustalana jest według określonej przez dany bank metodyki. Naszym celem jest dobranie oferty banku do możliwości klienta. Wybór banku poprzedzamy wnikliwą analizą ofert różnych instytucji oraz dokładnym sprecyzowaniem realnej możliwości późniejszej spłaty zobowiązania przez klienta.

Kredyty konsolidacyjne

•  Łączymy kilka kredytów w jeden obniżając miesięczne zobowiązania

•  Maksymalna kwota kredytu to 150 tys. PLN

•  Dajemy możliwość dobrania dodatkowych środków na dowolny cel

•  Rozciągamy okres spłaty kredytu do 120 miesięcy

To najlepszy produkt dla wszystkich osób, które są zbytnio obciążone zaciągniętymi dotychczas zobowiązaniami. Celem kredytu konsolidacyjnego jest obniżenie miesięcznej raty kredytowej poprzez połączenie kilku rat w jedną.

Kredyty mieszkaniowe
To jedne z najpopularniejszych instrumentów finansowych. Oferujemy następujące kredyty mieszkaniowe:

• Kredyt mieszkaniowy na zakup mieszkania lub innej gotowej nieruchomości (kredyt hipoteczny);

• Kredyt mieszkaniowy na zakup lub budowę nieruchomości, która jest w trakcie budowy –inwestycja w toku (kredyt budowlano-hipoteczny);

• Kredyt mieszkaniowy na zakup działki budowlanej.

Kredyty samochodowe
To najczęściej wybierane kredyty wśród konsumentów. Oferujemy możliwość finansowania nawet do 100% wartości samochodu. Zabezpieczeniem jest zastaw rejestrowy albo przewłaszczenie na bank pojazdu wraz z cesją praw dotyczącej polisy AC.

 

Najnowsze wpisy